post3

Web Tasarım

Web tasarım kullanıcıların ürün, hizmet, bilgi almak amacıyla ziyaret ettiği internet sitelerinin kullanıcılara uygun fonksiyonel özelliklerle ve estetik görünümle sunulmasıdır. Ziyaret edilen her internet sitesi farklı görüntüleriyle öne çıkar, her site kendine has bir tema/konsept seçer. İnternet sitesinin görünen kısmı ve işlevselliği web tasarım çalışmasının sonucunda ortaya çıkar. Web tasarım modern dünya anlayışında keyfi ya da lüks olmaktan çıkarak ihtiyaca dönüştü. Şimdilerde yerel butiklerin, küçük işletmelerin, freelance çalışanların, dijitalde çalışanların ya da tamamen kendi yayın platformundan içerik üretimi yapanların zorunlu bir ihtiyacıdır. İnternet sitesi firma, marka, kişi, vakıf, dernek özelinde tasarlanır. İnternet sitesi kaçınılmaz bir ihtiyaç olduğundan web tasarım bu ihtiyacın destekçisidir. Zira kullanıcılar hızlı, pratik, şık ve isteklerine yanıt veren web sitelerinde uzun vakit geçirir ya da alışveriş yapar. İşbu sebeple web site tasarımı işin en estetik ve elzem yönünü temsil eder.

SEO Uyumlu Web Tasarım Hizmeti

SEO, kullanıcıların arama motorunda yaptığı aramaları kapsayan sürekli değişen algoritmalara sahip kurallar bütünüdür. Google ve diğer arama motorlarında arama yapan kullanıcıları kendi sitenize çekmek için SEO uyumlu web tasarım ve içerik akışına sahip olmalısınız. Google, kullanıcıların ihtiyacına çözüm sunan faydalı siteleri ilk sıralarda gösterir, ziyaret akışını artırır. Bu noktada web tasarım sadece estetik değil aynı zamanda SEO uyumlu olmak zorundadır. Böylece rekabet üstünlüğü sağlanabilir, kullanıcıların zihninde kalıcı yer edinilebilir, sürekli artan bir trafiğe sahip olunabilir. SEO uyumlu web tasarım incelikle hazırlanır, sitenin estettik görüntüsü SEO ayarlarıyla desteklenerek her yönüyle kullanıcılara nitelikli hizmet veren bir site oluşturulur. DS Dijital gerek SEO gerekse estetik web site tasarımı konusunda mükemmel proje yönetimi gerçekleştirir ve benzersiz siteleri istenilen şekilde kullanıma hazır hale getirir.

DS Dijital ile Yenilikçi Web Siteler

DS Dijital firma, kurum, marka, küçük işletme, dernek, vakıf, proje ve şahıslar için özel web sitesi tasarım hizmeti sunar. Web sitelerinin kullanıcı dostu olmasına özen gösteren ekibimiz, önce göze sonra işlevselliğe hitap eden kusursuz siteler ile marka kimliğini destekler. Sizler de web sitesi yaptırmayı düşünüyorsanız eğer DS Dijital ile tanışmanın vakti gelmiş olabilir. Ekibimizin estetik ve kodlama yaratıcılığını yakından keşfetmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Her sektör için nitelikli web siteleri tasarlayan ekibimiz kurumsal kimlik, içerik yönetimi, SEO uyumu gibi farklı alanlarda sitenizi ve projenizi destekleyecek hizmet vermektedir. Bilgi için lütfen iletişime geçin.

Comments are closed.