post5

Sosyal Medya Danışmanlığı

Yaşamın her anını kapsayan ve artık alışverişten eğitime birçok hizmetten yararlandığınız sosyal medya, dijital yaşamın en dinamik platformlarından oluşur. Sosyal medya danışmanlığı kişi, marka, kurum, firma, dernek, vakıf, özel projeler için daha fazla kitleye ulaşmak ve interaktif iletişim kurmak için gerekli en gelişmiş mecraları temsil eder. Instagram, Youtube, Twitter, Tik Tok, Medium, Sözlükler ve benzeri platformlar kendi fenomenlerini yaratır, ciddi kitlelere ulaştırır. Özellikle e-ticaret yapan marka, kişi ve girişimciler için sosyal medyada var olmak zorunluluk sayılır. Peki, sosyal medyanın dinamiklerinden anlamıyorsanız ya da buna ayıracak vakit yoksa ne yapılabilir? Yanıt basit: Profesyonel sosyal medya danışmanlığı hizmetinden yararlanılabilir. DS Dijital sosyal medya yöneticiliği hizmetiyle sosyal medya hesaplarının açılmasından içerik yayınına kadar her detayıyla ilgilenir, gittikçe büyüyen organik hesaplar yaratır.

Kişisel ve Kurumsal Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal medya danışmanlığı milyonlarca insana ulaşmanın en profesyonel yoludur. Sosyal medya platformlarının her biri kendi dinamiklerine sahiptir. Her mecranın içerik akışı farklı olmalıdır. Aynı zamanda birbirini desteklemelidir. Özellikle web siteleriyle uyumlu olmalıdır. Kullanıcılar sosyal medyada eğleniyor, bilgileniyor, vakit geçiriyor, öğreniyor, haber takibi yapıyor, alışveriş yapıyor kısacası hayatını yaşıyor. Sosyal medya danışmanlığı bu insanlara ulaşmak için geliştirilmiş çok yönlü bir hizmettir. Profesyonel şekilde yönetilen hesaplar kısa sürede organik kitlesini bularak amaca uygun hizmet edebilir.

  • Hesap oluşturma
  • Hesap yönetimi
  • Görsel tasarım
  • Video – post tasarım
  • Reklam yönetimi
  • İstatistiki raporlama
  • Web site optimizasyonu
  • Fotoğraf ve video çekim desteği
  • Dijital pazarlama

Sosyal medya danışmanlığı kapsamında yukarıdaki hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Danışmanlarımız sektöre, firmaya, şahsa özel içerik yönetimi oluşturur. Sosyal medyada fotoğraf ve video tasarımları işin püf noktasıdır. Ekibimiz yüksek kalitede yaratıcı ve dikkat çekici postlar tasarlayarak hedef kitleye ulaşmayı başarır.

Sosyal Medya Hesaplarınız Bize Emanet

Sosyal medya danışmanlığı için aradığınız profesyonel ekip DS Dijital’de! DS Dijital yaratıcı fikirleri ve teknolojik altyapısıyla her hesap için günlük, haftalık, aylık içerik takvimi oluşturur ve video – fotoğraf desteğiyle içeriği zenginleştirir. Sizler de sosyal medyada organik takipçi kitlesine ulaşmak, ticari yönden başarınızı artırıp hedeflerinize ulaşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hesaplarınızı bize emanet edin, profesyonelliğin keyfini çıkarın. 

Comments are closed.